Meie lugu ja suund

Ausbau OÜ on tegutsenud Eesti ja välismaa ehitusturul aastast 2008. Neljateistkümne tegevusaasta jooksul oleme teostanud ehitus- ja remonditöid Eestis, Soomes, Leedus ja Lätis ja oleme kujunenud edukaks ja usaldusväärseks koostööpartneriks ehitustööde alal. 

See on ka meie eesmärk tulevikus – olla Eesti ja selle lähiriikide ehitustööde turul kindel ja arvestatav koostööpartner. Ehitustöid korraldavad ja juhivad kogemustega projektijuhid ja ehitajad koostöös usaldusväärsete koostööpartneritega.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti – et seda saavutada pöörame erilist tähelepanu oma kasutatavale tehnikale ja seadmetele ning meie oma ala spetsialistidest koosnevale meeskonnale. Meie tiimi kuuluvad pika ajalise kogemusega oma ala spetsialistid, kelle eemärgiks on kõrgendatud ootuste täitmine kliendi poolt tellitud ehitustööde osas. 

Meie klientideks on äriettevõtted, riigiasutused ja eraisikud. Kõik tööd teostatakse vastavalt tänapäevastele nõuetele ning regulatsioonidele.

Meie partnerid

Aru Grupp; Atect Projekt OÜ; Baltic Bolt OÜ; Bauhof AS; Bergsby OÜ; CT Transport; Doka Estonis OÜ; DSV; Ehituse ABC; Ekotreiler.ee; Elwo AS; Espak AS; Esvika Elekter; FEB AS; Fenestra; ISG SIA; Kallurveod; Karontek OÜ; Kase Stiil; Konsult Projekt OÜ; KoristusEkspress; Lincona; Floorin; Linford AS; Loocar OÜ; Lukuexpert OÜ; Makserv OÜ; Maru Ehitus; Mendali OÜ; Mercell; Multivara; PERI AS; Silman; Plasto AS; Wallenium; Ramirent OÜ; SpinTEK; Storent OÜ; Tetrix Elekter; Toode AS; Vaur Grupp OÜ; Vennad Dahl OÜ; Viking Window; Viljandi Aken ja Uks;